26 kwietnia 2015

Dla szkół

Druk 3D i robotyka dla szkół.

Dla szkół podstawowych, liceów, techników, oferujemy kompleksowe rozwiązanie jakim są m.in.: zajęcia fakultatywne, oraz Pakiety Edukacyjne 3D, zawierające przygotowane dla nauczycieli autorskie lekcje w formie e-learningu, spotkania i warsztaty z uczniami, gotowe do pracy drukarki 3D, zestawy robotów edukacyjnych, materiały eksploatacyjne do drukarek 3D, a także gotowe edukacyjne modele 3D.

Oferowane przez nas Pakiety Edukacyjne 3D, są dostosowywane do zapotrzebowań szkoły czy placówki edukacyjnej. Prowadzimy również zajęcia w placówkach wychowania pozaszkolnego. Na zlecenie przygotowujemy pokaz możliwości druku 3D oraz naszych robotów edukacyjnych.

Szkoły, które nam zaufały, już dzisiaj widzą, jak dużą wartością edukacyjną jest posiadanie drukarki 3D i umiejętność jej obsługi przez uczniów.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszym projekcie prosimy użyć poniższego przycisku, pod którym znajduje się formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem, aby przekazać dokładne informacje oraz przygotować indywidualną ofertę.

Zarejestruj szkołę !

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli każdej szkole z powodzeniem realizować inicjatywy związane z rozwojem zainteresowań i talentów uczniów. Możliwości drukarek 3D są niemal nieograniczone. Uczniowie mając bezpośredni dostęp do innowacyjnej technologii druku 3D, będą mogli w nowatorski sposób tworzyć realne przedmioty, roboty, protezy, pomoce szkolne, projekty artystyczne, itp.